fbpx

אמא, אבא הילדים שלכם צריכים ללמוד הגנה עצמית

מכירים את זה כאשר הילד או הילדה חוזרים מהגן או מבית הספר ללא מצב רוח כי מישהו הרביץ או הציק להם? 

לא עוד! 

שלום שמי רון המאמן וב-27 השנים האחרונות לימדתי מאות ילדים להיות בטוחים ולהגן על עצמם. אני מזמין אתכם לאימון ניסיון ללא תשלום עם ילדיכם ומבטיח אימון חוויתי, מעצים ומלמד לילד או הילדה שלכם! 

אצלנו הילדים שלכם יקבלו אימונים שילהיבו אותם ויעזרו להם להתמיד, פעילות גופנית מצויינות והרבה חברים חדשים!

אז למה טאקוונדו בלוחם הצעיר?

אימון חוויתי שבו הילד/ה שלכם במרכז

שנים של ניסיון לימדו אותנו איך לבנות אימונים שהילדים שלכם יוהבו, ולא ירצו ללכת הבייתה. האימונים כוללים פיתוח יציבה נכונה חיזוק הגוף והנפש, בניית בטחון עצמי וכל זה בכיף והנעה רבים לילד ולכם.

1

תוכנית אימונים לשנה קדימה

במשך השנים פיתחנו תוכנית אימונים שעל פיה מתאמנים כל ספורטאי המועדון. התוכנית למד את הילדים את טכניקות הטאקוונדו, הגנה עצמית ועוזרת לילדים להתקדם ולהתפתח. ואתם כמובן בלחיצת כפתור יכולים לראות ואף לצפות (לכל התרגילים שלנו מצורפים הסברים בוידאו) מה הילדים שלכם לומדים באימונים ואף לחזור איתם על החומר בבית.

2

אנחנו שותפים בפיתוח היכולות של ילדיכם

באימונים שלנו הילדים לומדים המון מיומנויות חשובות לחיים, יחד עם פיתוח יכולות הגנה עצמית וחיזוק הגוף והנפש. אנו זמינים לכם בכל שאלה ובעיה, ומלווים אתכם גם כאשר יש קשיים, באמצעות פתרונות יצירתיים שילהיבו את הילדים שלכם על פעם מחדש, ויעזרו להם להתמיד ולהצליח.

3

כל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שיאמין בו! המאמנים והמדריכים שלנו מאמינים בילדים שלכם ויעשו הכל כדי שהם יצליחו

540

ספורטאים מתאמנים

27

שנות ניסיון

10

סניפים ברחבי הארץ

40

חגורות שחורות שגדלו אצלנו

יש לכם שאלות? נשמח לענות לכם על כל שאלה

במועדוננו יש קבוצות החל מגיל 2.5 שנים. יש גם קבוצות לגילאי 4-6, גילאי 7-12 ונוער ובוגרים. כמובן שבכל גיל תוכנית האימונים שונה והמטרות שונות. לדוגמא בגיל הצעיר רוב האימון בנוי ממשחקים שבונים את הכוח והמהמעת של הילד ואילו בגילאים הבוגרים יותר יש כבר יותר כניסה לפן הטכני של אומנות הלחימה וההגנה עצמית.

בהחלט לא. ראשית אימונים אצלנו הם קודם כל שיטת חינוך ולימוד להמנע מאלימות ולפתור את ענייני היום יום בשלום והדברות. שנית ילדים שמתאמנים אצלנו מקבלים מסגרת לגיטימית לפריקת מתחים והוצאת אנרגיה, וגם הבטחון שלהם עולה וכך בעצם אינם מרגישים צורך להיות אלימים ביום יום.

הצעד הראשון הוא לקבוע אימון הדגמה. רק כאשר באים ומרגישים את האימון ניתן באמת להבין מה זה אימוני טאקוונדו והאם זה מתאים לכם. אנו מאפשרים אימון ללא תשלום בדיוק למטרה זו אז השאירו שם וטלפון למעלה ואנו ניצור קשר בקרוב.

כן בהחלט,
באימוני הטאקוונדו הילדים ילמדו לשתף פעולה עם חבריהם, יפתחו תכונות מנהיגות במשחקים שונים במהלך האימון וישפרו את יכולת ההתנהלות בקבוצה במהלך התרגילים השונים.

ילדים שבאים לאימונים אצלנו, עוזבים את הטלפון ומפעילים את הגוף, הם מקבלים תרגילים לבית והרבה יותר פעלים גופנית מילד שאינו נמצא במסגרת ספורטיבית מקצועית. פחות מחשב וטלפון – יותר אימונים ותנועה!

באימונים אצלנו הילדים ילמדו תרגילי הגנה עצמית יעילים, ישפרו את הבטחון העצמי ואת שפת הגוף שלהם. הדבר ישמש כביטוח למקרים של אלימות בבית הספר אשר מתרחשים יותר ויותר לצערנו.

שיפור יכולות גופניות, תרגילי חיזוק הגוף, תרגילי גמישות ומשחקי זריזות שונים ומאתגרים יעשו את הילדים שלכם חזקים ואוהבי אתגרים, בלי גישה חיובית לחיים ומנהיגים בחברת השווים שלהם. אתם תיהיו גאים!

לילדים היום טווח הקשב והריכוז קצר ביותר (וגם לנו המבוגרים). הניסיון הרב שלנו עם ילדים מאפשרים לנו למצוא גישה לכל ילד ולעזור לו להתחבר לאימונים, לחברים באימון וגם להתמיד. יש לנו הרבה שיטות שהתפתחו עם השנים, קח שיש סיכוי שאצלנו הילד יתמיד. אם לא תגיעו אף פעם לא תדעו:)

מחקרים מראים כי אימוני אומנויות לחימה הם בעלי השפעה חיובית על הבטחון עצמי והדימוי העצמי, הם גם עוזרים לפתח מיומניות חברתיות, להציב מטרות ולהשיגן.

© copyright Young Warrior Taekwondo 2024

דילוג לתוכן