fbpx

תוכנית מבחני חגורות און-ליין בלוחם הצעיר

אנו מברכים אתכם על השלמת חודש אימונים ראשון וכעת כאשר המערכת עובדת אנו עוברים להכנה למבחני החגורות. לאחר מחשבה רבה התאמנו את תוכנית האימונים במועדון לאימונים און- ליין וגם המבחנים יערכו בצורה כזו במידת הצורך (כמובן שאנו מקווים לחזור לשגרה במהרה).

אנו מקיימים אימונים 4 פעמים בשבוע בימי א,ב (אימוני תחילת שבוע) וימי ד,ה (אימוני סוף שבוע) בימי א,ד אימוני ערב ובימי ב',ה' אימוני צהריים

מבחני הדרגות יתקיימו בצורה הבאה: החל מהשבוע אנו מתחילים הכנה למבחני החגורות!

הופעה – יש להתייצב לאימונים עם חליפה או חולצת מועדון וחגורה ולפתוח את המצלמה כדי שהמאמן יוכל לראותכם ולתת לכם הערות בזמן אימון. בנוסף אנו בודקים נוכחות באימונים ומאפשרים להבחן רק למי שהשתתף במספיק אימונים.

כמות השיעורים הדרושה כדי להבחן:

לאחר השתתפות ב-8 אימונים תקבלו תעודת פס לבן.

לאחר השתתפות ב-16 אימונים תקבלו תעודת פס כחול.

לאחר השתתפות ב-24 אימונים תקבלו תעודת פס שחור ותוכלו להבחן לדרגה הבאה שלכם.

YouTube player

דרושות למבחני חגורות – אתם מוזמנים לעיין בדרישות למבחן לחגורה הבאה שלכם – הדרישות הותאמו במיוחד לאימונים און ליין ולתרגול עצמי בבית במינימום ציוד או ללא ציוד כלל.

השתתפות בשיעורים מוקלטים – אם לא הצלחתם להשתתף באימונים החיים יש אפשרות להשתתף באימונים המוקלטים שאנו מעלים למחרת היום שבו התקיים האימון, עם סיום ביצוע השיעור יש לשלוח הודעה למדריך כי השתתפתם בשיעור להקליט את נושא השיעור לבדיקה. המדריך יסמן לכם נוכחות. כמובן שעדיף תמיד להשתתף באימונים החיים.

אתיקה והתנהגות – אנו מאמנים כי תלמידנו הם ישרים ואמיתיים בדיווחים שלהם לגבי האימונים שביצעו. אם מישהו ידווח על אימונים שלא ביצע הרי שהוא פוגע רק בעצמו וכנראה שהביצוע שלו במבחן לא יהיה טוב. מי שיתאמן בבית בנוסף לאימונים היומיים ישתפר יותר ויצטיין במבחן לכן תשתדלו להתאמן על התרגילים גם בעצמכם בזמנכם הפנוי.

הכינו לוח זמני אימונים שלכם – אנו מקיימים 4 אימונים בשבוע ויש לכם אפשרות להשתתף בכל ארבעת האימונים הללו. המינימום הוא 2 אימונים בשבוע. כמובן שמי שיתאמן יותר יגיע יותר מהר למבחן החגורות שלו לכן אתם קובעים את קצב ההתקדמות שלכם. בכל מקרה חשוב לקבוע ימים ושעות קבועים כדי להכניס את האימוםי לשגרה. הניסיון שלנו עובד שמי שמתאמן בימים ושעות קבועים מתמיד יותר ומצליח יותר ממי שמתאמן מתי שיש לו זמן ודוחה את האימונים לימים ושעות שונים.

מקום וציוד אימונים – ניתן לעשות את האימונים לבד וללא ציוד, רצוי מאוד לפנות מקום בבית לשם כך של כמה מטרים שטח פתוח ללא ריהוט ומכשולים. ניתן להעשיר את האימונים בציוד כגון, מזרוני פאזל. שק איגרוף, כרית אימונים ואף להתאמן עם בן זוג. נשמח לספק לכם את הציוד הנדרש – פנו אלינו בטלפון: 0525779908.

שאלות ותמיכה מהמאמנים שלכם – המאמנים שלכם בתקופה הקרובה יהיו רון גרשנוק (אנוכי) ואנטון מגרה. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה אנו נחזור אליכם עם תשובה והסבר בהקדם האפשרי.

רון גרשנוק – טלפון/ואצאפ – 0525779908

אנטון מגרה – טלפון/אצאפ – 052-2039616

משימות לביצוע – בכל אימון אנו נפרסם מה התרגיל אותו אתם נדרשים לבצע להקליט ולשלוח אלינו. אלו משימות רשות שיאפשרו לנו לתת לכם הערכה לביצוע שלכם ויכניסו אתכם להגרלת פרסים למי שישלח את מירב התרגילים. בנוסף אנו נפרסם בין 4-8 משימות לכל חגורה שיש לבצע לפני שניגשים למבחן. ביצוע המשימות הוא חובה ורק מי שיבצע אותן יוכל להבחן. המשימות יבוצעו באמצעות צילום התרגילים בוידאו ומשלוח אלינו בואצאפ או העלאת הוידאו שלכם ליוטיוב (וידאו לא רשום) ולשלוח לינק אלינו לואצאפ – 0525779908.

הרשמה למבחן וביצוע מבחני החגורות – כאשר התלמיד ביצע מספיק שיעורים והשלים את הפסים בשלושת הצבעים הוא יוכל להרשם למבחן לדרגה הבאה. ההרשמה תתבצע דרך אתר הלוחם הצעיר. התלמיד יקבל הנחיה כיצד לעשות את המבחן, וישלח את הביצוע בוידאו למדריך. תוך שבוע מרגע המבחן יקבל התלמיד תוצאה "עבר" או "נדרש תיקון" והסברק מפורט בוידאו על המבחן שלו. תלמיד שעבר מבחן יהיה זכאי לקבל חגורה ותעודת דרגה ויתקדם לדרגה הבאה.

דילוג לתוכן