fbpx

מה צריך כדי להשתתף באליפות ישראל 2022? ולשם מה?

שלום לכם,

היום נדבר על אליפויות ישראל בטאקוונדו. האליפות הקרובה לגילאי נוער וקדטים (ילידי 2010-2005 ) תתקיים בראשון לציון בתאריכים 11-12 לאפריל האליפות מתאימה לילידי 2005-2013 המתאמנים לפחות 3 חודשים בחוג וקיבלו אישור השתפות מהמאמן האישי. ואנו

רוצים לענות על שתי שאלות:

1. למה לכדאי להשתתף?

2. מה צריך לעשות מי שהחליט להשתתף באליפות ישראל?

על השאלה הראשונה התשובה היא פשוטה. אם אתם אוהבים להתחרות, נהנים להתמודד ולעמוד באתגרים, יודעים להנות גם מהדרך ולא רק מהניצחון, להנות מהתהליך – התחרות היא בישבילכם. זו חוויה ספורטיבית שכוללת הכנה של בין כמה שבועות לכמה חודשים, שילוב של מנוחה מספקת ותזונה נכונה, השתתפות באימוני הכנה מיוחדים במועדון הכוללים לעיתים אימוני בוקר ואימוני סופ"ש.  והכי חשוב תחרות היא כלי חיוני למאמן ולספורטאי לקבל משוב על יעילות האימונים שלו עד כה ולמיקוד על מה צריך להתאמן כדי להשתפר. בתחום התחרותי אין התקדמות ללא תחרויות, ורצוי כמה שיותר – בין 1-2 בחודש. ומה שחשוב זה ההשתפות בתחרויות והלמידה מהן (ולא הניצחונות כפי שרבים חושבים..).

התחרויות עוזרות גם לתת לספורטאי הרגשה שהעבודה הקשה שהשקיע לא לחינם, כולם מעודדים אותו בתחרות וגם במועדון, לעיתים יש כתבות בעיתון על הישגיו, מזמינים אותו לנבחרת ישראל הוא או היא מקבלים את הזכות לייצג את המדינה באליפויות רשמיות כמו אליפות אירופה או עולם.

אז מה עושים כדי תוכלו להתחרות באליפות ישראל?

  1. ראשית יש לשלוח אלינו צילום ת.ז. שלכם או של ההורים שבוא אתם רשומים- ניתן לשלוח בואצאפ 0525779908 או בפקס: 037607821 או מייל Ron.sport@gmail.com
  2. למלא טופס רישום להתאחדות – ניתן להורידו כאן – https://bit.ly/3IrAmxs
  3. יש לעשות בדיקה רפואית ולשלוח אותה אלינו לואצאפ 0525779908, פקס או מייל. את הבדיקה ניתן לעשות באחד המכונים שעושים בדיקה רפואית לפי חוק הספורט. אנו עובדים עם מכון 1, ניתן לתאם בדיקה איתם בטלפון – 1700554557 או לבדוק באתר איפה מתקיימת הבדיקה באתר: http://mahon1.com/ ופשוט להגיע לנקודת הבדיקה ולהנות ממחיר נמוך יותר.
  4. יש להגיע לשקילה (חובה) באחד המוקדים שהיא מתקיימת כמספר ימים לפני התחרות – לפי השעות וימים הרשומים בהזמינה לאליפות. כאן ניתן לראות את ההזמנה:

הזמנה לאליפות ישראל 2022 לקדטים ונוער וילדים

4. תשלום על התחרות יש לבצע בשקילה או במועדון – בדרך כלל העלות היא כ-100 ש"ח לרוב אליפויות ישראל (אשר) לא מוחזרים במקרה שהחלטתם לא להגיע לאליפות ברגע אחרון.

לתשלום לאליפות נוער וקדטים (ילידים 2005-2010) – 100 שח לחצו כאן

לתשלום עבור אליפות ילדים (ילידי 2011-2013) – 60 שח לחצו כאן

5. חובה להגיע לאליפות עם כל המיגון הדרוש: מגיני אמה ושוק, מגן אשכים ושיניים, גרביים אלקטרוניות למיגון האלקטרוני, מגיני ראש פתוחים לנוער וסגורים עם פלסטיק לקדטים, כפפות תחרויות לידיים.

חובה לענות על השאלות המופיע כאן – https://forms.gle/GrLYxQGs8csq3LXm8

6. יש לגזור ציפורניים ברגליים ובידיים ולביא מגבת ובקבוק מים וכפכפים לעלייה לזירה.

7. חשוב להצטייד בגליל פלסטר דביק מבד (טייפ) וספריי קירור.

בכל שאלה אתם יכולים לפנות למאמן האישי שלכם. לחצו כאן כדי לברר את הטלפון של המאמן האישי שלכם>>>

שיהיה בהצלחה – ותזכרו אלופים אמיתיים יודעים להנות מהדרך ולא רק מתוצאה סופית רצויה (ניצחון) – אף אחד לא מנצח כל הזמן, וכדי להגיע לרמה גבוהה באמת יש לדעת להפסיד בלי לרדת על עצמך, להפיק את הלקחים הדרושים ולחזור לאולם האימונים – והניצחון עוד יגיע!

אז שיהיה בהצלחה ואנחנו כאן לכל שאלה שלכם! – לחצו כדי ליצור קשר עם המאמן האישי שלכם

ביום שישי הקרוב 6.3.20 נתחיל באימונים מיוחדםי לקראת אליפות ישראל וכל המעוניינים להשתתף מוזמנים להגיע לאימון זה שיתקיים בראשון לציון ברחוב רוטשילד 78 קומה מיונס 2 במרכז הלוחם הצעיר. לפרטים -0525779908, רון

דילוג לתוכן